Через оновлення сервісів у “Дії” тимчасово не працюватимуть онлайн-послуги для ВПО

Дата: 01 Листопада 2023
A+ A- Підписатися

З 1 листопада послуга “Допомога для ВПО” в “Дії” буде тимчасово недоступною, оскільки Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством соціальної політики оновлюватиме сервіси.

Про це повідомляє Мінцифри.

Фото: Мінцифри

Поки сервіс у “Дії” не працює, громадяни можуть отримати довідку про взяття на облік ВПО або оформити допомогу офлайн – у ЦНАПі тієї громади, де нині перебувають. 

Для подання заяви в державних установах потрібно мати із собою документи, що посвідчують особу та засвідчують реєстрацію особи в населеному пункті, який перебуває під окупацією або де ведуться активні бойові дії.

Після оновлення послуги в “Дії” можна буде подати заяву одразу на всю родину: дітей, чоловіка чи дружину.

Крім того, виплати отримуватимуть діти внутрішніх переселенців, які народилися після переїзду сімʼї. Також зміняться умови виплат: фокус буде на громадянах, які перебувають у складних обставинах.

“Якщо ви отримували допомогу раніше, то ви одержуватимете її ще протягом кількох місяців. Уряд з 1 серпня продовжив виплати ще на пів року. Далі допомогу буде продовжено тим громадянам, які відповідають умовам”, – наголосили в Мінцифри.

У “Дії” надалі працюватимуть такі послуги для ВПО, як зміна фактичного проживання або скасування довідки ВПО.

Раніше ZMINA писала, що українці, які тимчасово перебували за кордоном і вирішили повернутися додому, можуть розраховувати на виплати для ВПО від держави. 

Нагадаємо, що у 2024 році обсяги фінансування виплат внутрішньо переміщеним особам збережуться на рівні поточного року – це близько приблизно 71,4 мільярда гривень.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter