Частину ув’язнених в тюрмах Сімферополя можуть перевести в Україну

Дата: 21 Червня 2016
A+ A- Підписатися

Омбудсмени України та Росії Валерія Лутковська та Тетяна Москалькова укладуть угоду про переміщення низки в’язнів з окупованого Сімферополя на материкову Україну.

Як повідомляє Українська правда з посиланням на “Інтерфакс”, про це Москалькова сказала журналістам у вівторок в Мінську.

“Домовилися укласти угоду про переміщення цих осіб. Обговорили механізми звернення до компетентних органів”, – сказала Москалькова.

За її словами, сторони звірили списки засуджених, які знаходяться на території Сімферополя, щоб виконати їхню волю про повернення ближче до сімей на територію, підконтрольну Україні.

У свою чергу Лутковська сказала, що “є проблема з тими особами, які хочуть, щоб їх перемістили на територію, підконтрольну Україні”.

“Вдалося домовитися про механізм, як це зробити”, – сказала омбудсмен.

За її словами, в даний час мова йде про переміщення 18 осіб.

“Але це не повний список”, – додала Лутковська, зазначивши, що сторони розраховують надалі працювати над вирішенням цих проблем.

Як відомо, у травні Лутковська повідомляла, що Росія відхилила всі пропозиції передати Україні ув’язнених, які були у кримських в’язницях на момент анексії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: