Блогерці з Росії, яка незаконно відвідувала Крим, збільшили заборону на в’їзд за спробу “прорвати” кордон

Дата: 13 Березня 2020
A+ A- Підписатися

Громадянці Росії, яка незаконно відвідувала окупований Крим та обманом удруге намагалася потрапити на територію України, продовжили заборону в’їзду до країни з трьох до десяти років.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі. 

12 березня жінка прилетіла рейсом із Мінська в “Бориспіль”. Під час проходження паспортного контролю росіянка, якій ще у 2018 році за відвідини окупованого Криму з порушеннями українського законодавства заборонили в’їзд на три роки, намагалась обманом потрапити до України. 

“Жінка вирішила проявити впертість та ще раз перевірити пильність українських прикордонників. Адже замінила старий паспорт на новий, сподіваючись, що чисті сторінки документа без відмітки про заборону в’їзду їй допоможуть перетнути український кордон. Такий задум росіянки було викрито відразу, оскільки на неї спрацювала інформація з бази даних. На запитання, чому вона замінила паспорт, жінка повідомила, що нібито з’їла собака”, – розповіли прикордонники. 

За умисне невиконання рішення державного органу про заборону в’їзду до України, яка мала діяти до кінця 2022 року, російській блогерці та акторці поставили новий термін заборони в’їзду – на 10 років.

У Держприкордонслужбі не назвали імені жінки, але журналісти “Української правди” повідомили, що йдеться про Наталю Краснову, в якої був запланований концерт у Києві.

Нагадаємо, що Служба безпеки та Прокуратура АРК почали створення реєстру іноземців-порушників, які незаконно відвідували окупований Крим. 

Як відомо, проїзд до Криму не з материкової частини України є порушенням законодавства, за яке громадяни України можуть дістати штраф, а іноземці – заборону на в’їзд. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: