Аваков розповів, коли у різних містах з’являться нові патрульні

Дата: 28 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

До кінця року одразу в кількох містах і регіонах України почне роботу нова поліція, також буде сформовано нову систему дільничних міліціонерів та дорожньої поліції.

Як повідомляє “Українська правда“, про це на звіті уряду розповів голова МВС Арсен Аваков.

Він розповів, що після Києва, Одеси і Львова нові патрульні поліцейські почнуть працювати і в інших містах: 26 вересня – у Харкові, а у грудні – у Миколаєві, Дніпропетровську, Ужгороду і Мукачевому, Луцьку і Хмельницькому.

До кінця року почнуться конкурси у Тернополі, Херсоні, Чернівцях, Сумах, Чернігові, Івано-Франківську, Полтаві, Краматорську, Слов’янську, Сіверодонецьку, Рівному, Черкасах, Кіровограді, Запоріжжі, Кривому Розі та Маріуполі.

Крім цього почнеться формування дорожньої поліції. Вона спочатку з’явиться на трасі між Києвом і Житомиром, потім на трасі Київ-Львів та Київ-Харків.

Паралельно мають сформувати нову систему дільничних міліціонерів, яких перенаберуть і перепідготують.

Нагадаємо, правозахисники вимагають відкритого конкурсу на всі посади у Національній поліції. За їхніми словами, до цього часу керівники поліції у регіонах призначалися безпосередньо міністром МВС, а заступники – за його погодженням, тому про прозорість відбору говорити важко. Експерти говорять, що розробили порядок проведення такого конкурсу та направили його до МВС ще два тижні тому, але відповіді не отримали.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: