Антикорупційниця, міністерка, медикиня та підприємиця: чотири українки увійшли до списку 100 лідерів від журналу Time

Дата: 13 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

До цьогорічного глобального списку від журналу Time, у якому відзначають новаторів у розв’язанні найактуальніших проблем суспільства, увійшли чотири представниці з України: міністерка економіки Юлія Свириденко, підприємиця Анастасія Волкова, медикиня та командирка батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич й громадська активістка та виконавча директорка “Центру протидії корупції” Дарʼя Каленюк.

Повний список можна переглянути на сайті Time. 

Міністерка економіки Юлія Свириденко, підприємиця Анастасія Волкова, медикиня та командирка батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич й громадська активістка та виконавча директорка “Центру протидії корупції” Дарʼя Каленюк

Укладачі кажуть, що для створення списку збирались щотижня на спеціальні обговорення, переглядаючи інформацію про сотні кандидатів та кандидаток. 

“Завдяки цьому процесу ми знайомимося з багатьма незвичайними лідерами, які створюють зміни в усьому світі. Ми сподіваємося, що цей список дає змогу зазирнути в їхню важливу роботу”, — каже редакційна директорка Time Кейт Метьюз.

Міністерка економіки України Юлія Свириденко потрапила у списку у категорію “Лідерки”, підприємицю Анастасію Волкову відзначили у категорії “Новаторки”, а медикиню та командирку батальйону “Госпітальєри” Яну Зінкевич й громадську активістку та виконавчу директорку “Центру протидії корупції” Дарʼю Каленюк – у категорії “Адвокатки”. 

Серед інших фігурантів списку, наприклад, наймолодший мер Тайбею Чан Ваньань або ж очільниця Європарламенту Роберта Мецола. Відзначили журналісти видання цього року й Ніка Хіггінса – бібліотекаря з Бруклінської публічної бібліотеки, який пропонує підліткам у США доступ до книг, заборонених їхніми місцевими бібліотеками.

Нагадаємо, що цього року правозахисниця та ЛГБТ-активістка Олена Шевченко отримала відзнаку “Жінка року” від Time.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter