Антимонопольний комітет відмовився від закупівлі безбар’єрних трамваїв

Дата: 26 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Мер Києва Віталій Кличко все ж пообіцяв закупити саме безбар’єрні трамваї, зручні для людей з інвалідністю. Незважаючи на те, що Антимонопольний комітет України скасував результати тендеру. Про це повідомив Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

Як зазначено на сайті Антимонопольному комітету України, 18 серпня 2015 року Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель прийнято рішення, згідно з яким за результатами розгляду скарги ТОВ “ТАТРА-ЮГ” було зобов’язано комунальне підприємство “Київпастранс” скасувати процедуру закупівлі.

Таким чином, відмовилися від результату тендеру, за яким було обрано “Електрон T5L64” – перший низькопідлоговий трамвай, який повністю відповідає європейським вимогам безпеки та комфорту. Він є зручним у користуванні для людей з інвалідністю, молодих батьків з дитячими візочками, людей похилого віку. У конструкції передбачено низьку підлогу, систему звукової та візуальної інформації для пасажирів, систему підігріву підлоги, кондиціонування, рампу з ручним приводом для доступу в салон людей на інвалідних візках.

Як повідомив пізніше Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич на своїй сторінці у Facebook, мер Києва все ж пообіцяв закупити безбар’єрні трамваї.

Не зважаючи на те, що бандюки від корупції відмінили результати тендера щодо київського безбар’єрного трамваю, який доступний для киян з інвалідністю, не зважаючи на спроби “протягнути” до столиці бар’єрний трамвайний хлам, мер столиці, дивлячись мені в очі у присутності багатьох урядовців, котрі бачили і чули нас, ще раз твердо мені пообіцяв, що трамвай в столиці буде закуплено тільки безбар’ єрний, тільки доступний для усіх киян з особливими потребами!“, – написав Сушкевич.

 

А от з Віталієм Кличком на святі мав не святкову розмову, а уклав угоду чоловічу, людську, правову, але усну угоду: ПОВІ…

Posted by Валерій Сушкевич on 23 серпня 2015 р.

Фото: transphoto.ru

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter