Amnesty International виступила за легалізацію діяльності працівниць секс-послуг

Дата: 12 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Правозахисна організація Amnesty International ухвалила резолюцію, згідно з якою розпочинається кампанія на підтримку декриміналізації діяльності працівниць секс-послуг в усьому світі.

Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на The Independent.

Ми визнаємо, що це критично важливе питання прав людини є надзвичайно складним, і тому ми торкнулися його з точки зору міжнародних стандартів прав людини”, – прокоментував рішення генеральний секретар організації Саліл Шетті.

При цьому в організації наголосили, що вважають злочином торгівлю людьми, зокрема, для сексуальних послуг.

Зазначено, що легалізацію також підтримали такі організації, як Всесвітня організація охорони здоров’я, Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІД, авторитетний медичний журнал The Lancet.

Зокрема, прихильники легалізації переконані, що введення цієї діяльності в правове поле дозволить запобігти зловживанням стосовно жінок, що надають секс-послуги, припинити торгівлю людьми і поширення таких захворювань, як ВІЛ та СНІД.

Нагадаємо, за результатами дослідження, проведеного в 2014 році Кіровоградським обласним відділенням благодійної організації “Всеукраїнська Ліга “Легалайф”, майже кожна десята секс-працівниця зазнавала фізичного насильства з боку правоохоронців. Найчастіше жінки зазнають погроз, шантажу, психологічного тиску, приниження і примусу до принижуючих дій, а також незаконного затримання.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: