Активісти в Києві вимагали зробити Україну доступнішою для людей з інвалідністю

Дата: 11 Грудня 2023
A+ A- Підписатися

У Києві активісти та активістки вийшли на акцію протесту з вимогою зробити доступнішим простір для людей з інвалідністю. 

Про це розповіли організатори акції з ГО “Fight For Right”. 

Фото: Fight For Right

Учасники тримали в руках плакати із закликами зробити доступнішим оповіщення про повітряні тривоги для людей з інвалідністю, а також не ставити знак рівності між інвалідністю та “нездатністю”.

Також під час акції звернули увагу на те, що забезпечення доступності – це найменше, що можна зробити для ветеранів з інвалідністю. 

Фото: Fight For Right
Фото: Fight For Right

“Ми хочемо бачити доступність, адже ми відчуваємо свою інвалідність, коли стикаємося з бар’єрами. Моя сила починається там, де закінчуються бар’єри”, – каже член ради з молодіжних питань при президентові України Юрій Степанець

Активісти наголосили, що доступність дає змогу людям з інвалідністю почувати себе вільними. 

“Ми хочемо просто доступності: архітектурної – приміром, для людей на кріслах колісних, інформаційної – для людей, які мають порушення зору чи/та слуху, особливо під час повітряної тривоги. Кожна людина з інвалідністю має свої потреби”, – говорить активістка Інна Михайленко

Нагадаємо, що наразі в Україні налічують щонайменше 3 мільйони людей з інвалідністю. Лише за півтора року повномасштабної війни їхня кількість збільшилася приблизно на 300 тисяч. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter