Активісти домоглися розірвання договору оренди з Гостиним двором

Дата: 18 Грудня 2015
A+ A- Підписатися

Активісти домоглися розірвання договору оренди між Гостиним двором та фірмою “Укрреставрація”, яку приписують оточенню колишнього президента Віктора Януковича.

Про це на “Українській правді” написав народний депутат Ігор Луценко.

“Сьогодні комісія регіонального відділення Фонду держмайна прийняла рішення про направлення пропозиції про РОЗІРВАННЯ договору оренди з фірмою завгоспа Януковича “Укрреставрацією”, – написав він. 

За його словами, якщо протягом місяця договір оренди не буде розірваний, то чиновники Фонду держмайна позиватимуться до суду.

“Другим пунктом комісія ФДМУ вирішила оголосити збір пропозицій щодо подальшого розвитку Двору. Своє бачення на засіданні вже оголосив Андрій Мелешевич, президент Національного університету “Києво-Могилянська академія” – освітньо-громадський центр, котрий комбінує навчання процеси та громадську активність”, – повідомив Луценко.

Нагадаємо, скандал навколо історичної будівлі на Подолі – Гостиного двору – виник у 2011 році, коли його виключили зі списку пам’ятників архітектури та віддали в оренду. Тоді ж у будівлі почались ремонтні роботи, які тривають досі.

Сучасна будівля Гостиного двору була збудована у 1809 році замість старого двору.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: