Адвокат Євгена Костенка вимагає покарати експерта за неправдиві висновки

Дата: 28 Березня 2016
A+ A- Підписатися

Адвокат українця Євгена Костенка, якого зараз у Криму судять за “образливі жести на адресу суддів”, Дмитро Сотников вимагає покарати експерта за неправдиві висновки.

Про це він написав на своїй сторінці у facebook.

На одному із судових засідань брат українського політв’язня Олександра Костенка Євген показав суддям, як сказано у постанові, “жест явно образливого характеру, а саме пальці кисті руки стиснуті, середній палець виставлений вгору, що означає чоловічий статевий орган”. Психологічну експертизу жесту провела експертка Еміна Кудусова. 

У свою чергу Дмитро Сотников замовив експертизу на відповідність висновків Кудусової вимогам норм та законів. Відповідно до неї, експертка порушила принципи об’єктивності, науковості та етичності. Вона не використала психологічні методи та не спиралася на стандарти психологічного дослідження. Висновки експертизи містять значні помилки.

Адвокат наголошує, що відповідно до ч. 1 ст. 307 КК РФ завідомо неправдивий висновок експерта під час провадження попереднього розслідування тягне за собою покарання. Він подав заяву у Слідчий комітет про притягнення Кудусової до відповідальності. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: