Глава поліції Вільнюса може звільнитись заради реформ в Україні

Дата: 08 Січня 2016
A+ A- Підписатися

Глава поліції Вільнюса Кястутіс Ланчінскас може полишити свій пост задля консультативної місії ЄС з реформування правоохоронних органів в Україні.

Про це розповів сам службовець в інтерв’ю DELFI.

“Я виграв конкурс на заміщення посади керівника місії Європейського Союзу в Україні. Це консультативна місія. Ми будемо надавати допомогу Україні в реформуванні правоохоронних органів: поліції, прикордонних органів тощо”, – розповів Кястутіс Ланчінскас, який має намір виїхати з Литви в Україну до кінця січня.

Глава поліції Вільнюса ще не написав заяву про звільнення з поліції. Він чекає затвердження призначення зі сторони Комітету політичної безпеки ЄС 7 січня, який складається з послів ЄС.

“Я з нетерпінням чекаю рішення Комітету, тоді напишу (заяву про звільнення – ред.). Якщо рішення буде позитивним, то 1 лютого мені вже треба бути в Києві. Контракт строком на 1 рік. Якщо все піде добре, він може бути продовжений на строк до 3 років”, – сказав він.

Він розповів, що відбір складався з трьох етапів.

“На третьому етапі залишилося два кандидати – я і представник Чехії. Потім відбулася бесіда з верховним представником ЄС із закордонних справ Федерікою Могеріні. Через п’ять днів після цієї розмови я отримав повідомлення, що вибір упав на мене”, – повідомив глава поліції у столиці Литви.

Як повідомлялось раніше, народний депутат України Мустафа Наєм закликав громадян анонімно надсилати інформацію про правоохоронців.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: