20 поліцейських дільниць єврозразка планує створити місія ЄС у регіонах України

Дата: 06 Лютого 2017
A+ A- Підписатися

Консультативна місія Євросоюзу (КМЄС), яка допомагає з реформою українських правоохоронних органів, планує створити 20 зразкових поліцейських дільниць у чотирьох регіонах України.

Про це голова місії Кястутіс Ланчінскас заявив в інтерв’ю “Європейській правді”.

За його словами, в найближчому майбутньому спільно зі шведською національною поліцією КМЄС почне оновлення поліцейських дільниць.

“Наші експерти поміняють там усе – змінять структуру, проведуть тренінг для поліцейських, буде зовсім інше ставлення до людей, нове обладнання, приймальня для населення тощо”,  заявив він.

Голова КМЄС уточнив, що зразкові дільниці будуть створюватися у маленьких містечках.

“Ми вирішили, що треба там працювати, коли впроваджували так званий “самбірський проект”. Але ми вже розуміємо, з якими труднощами люди там стикаються. Так у нас виникла ідея створити 20 поліцейських дільниць, які стануть зразковими, щоб потім клонувати їх досвід в інших регіонах України”, – сказав він.

КМЄС працює в Києві незалежно від представництва ЄС, займаючись лише одним напрямком – реформою українських правоохоронних органів. До цього списку входять не тільки поліція, але й система прокуратури, НАБУ, НАЗК, прикордонники, СБУ.

Про “самбірський проект” докладніше читайте у публікації “Як поліція Львівщини почала реформуватися раніше за всю країну”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: