Україна посилить свою єдність, віру в себе та власні сили

Дата: 24 Серпня 2022 Автор: Наріман Джелял , Асан Ахтемов , Азіз Ахтемов
A+ A- Підписатися
Звернення політв’язнів кримських політв’язнів Нарімана Джеляла, Асана Ахтемова та Азіза Ахтемова щодо Дня Незалежності України. 
 
Від початку проголошення незалежності України наша держава вела постійну боротьбу за збереження національного суверенітету.
 
Москва – колишня імперська метрополія, не визнавала за Україною права на вільний вибір власного життєвого шляху. Бажання нашої країни позбутися негативного радянського минулого, сформувати власну політичну культуру, долучитися до природного для неї європейського простору зустрічали як приховане протистояння, так і відверті погрози Кремля.
 
Але зусиллями прогресивних сил українського суспільства ми поступово рухались у зворотному напрямку. Не змирившись із цим, Росія у 2014 році вдалася до прямої військової агресії та порушила територіальну цілісність України.
 
Нинішня війна остаточно відкрила справжнє імперське обличчя Кремля, його цілі та засоби їхнього досягнення. Водночас вона дозволила як українцям, так і всьому світу позбутися самообману та ілюзій щодо намірів Кремля.
 
Ми віримо, що Україна вистоїть у цій боротьбі, яка лише посилить її віру в себе та власні сили, в її єдність та спроможність захистити себе.
 
Ми впевнені, що Україна швидко вчиться сміливіше вирішувати численні питання внутрішнього життя, спрямовані на інтереси всієї української нації, корінних народів, окремих спільнот.
 

З Днем Незалежності!

Слава Україні!
 
Активісти кримськотатарського національного руху, 
політв’язні
 
Наріман Джелял
Асан Ахтемов
Азіз Ахтемов
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter