ZMINA: Центр інформації про права людини запускає нову назву і стиль

Дата: 12 Березня 2019
A+ A- Підписатися

Центр інформації про права людини перейменовується в Центр прав людини ZMINA і проводить ребрендинг.

Оновлені елементи візуальної комунікації – логотип, палітра, стиль – були оприлюднені 11 березня.

Нові назва та ідентичність з’явилися як результат глобальної внутрішньої зміни, яка відбулась із командою, – каже керівниця організації Тетяна Печончик. – Ми починали у 2012 році як інформаційний центр, який мав на меті розповідати про ситуацію з правами людини в Україні, роз’яснювати і популяризувати ініціативи правозахисників. Та з часом усвідомили, що просто інформувати людей – недостатньо, треба брати відповідальність і втілювати зміни самим“.

Новий бренд став результатом тривалих пошуків через переосмислення цінностей і вироблення місії організації – БУДУВАТИ КРАЇНУ, В ЯКІЙ КОЖЕН МОЖЕ ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА.

Оновлена стилістика організації – смілива і сучасна. Вона апелює до активних людей – тих, хто хоче знати свої права та відстоювати їх. Хто готовий пливти проти течії та своїм прикладом надихати інших. Тих, хто не мовчить, коли бачить свавілля і несправедливість. З нами по дорозі як сміливим, так і тим, хто хоче побороти свій страх. Як тим, хто сумнівається, так і тим, хто знає відповіді“, – каже Тетяна Печончик.

За її словами, організація виступає за зміни в Україні задля утвердження прав людини: “Щоб кожна людина могла почувати себе вільною – від страху і стереотипів, від насильства і тортур. Ми боремося за свободу слова і свободу вибору. Свободу жити і свободу любити. Свободу бути іншим/іншою. Ми стираємо бар’єри – ті, що навколо нас, і ті, що в головах. Свобода має бути доступною всім – як повітря, яким ми дихаємо. Свобода – це головна зміна, яка має статися. І починати кожен має з себе“.

Центр прав людини ZMINA працює у сфері захисту свободи слова, свободи пересування, протидії дискримінації, попередження тортур і жорстокого поводження, боротьби з безкарністю, підтримки правозахисників і громадських активістів на території України, включно з окупованим Кримом, а також захисту прав осіб, які потерпіли внаслідок збройного конфлікту. Організація проводить інформаційні кампанії, освітні програми, працює над моніторингом і документуванням випадків порушень прав людини, готує дослідження та аналітику і домагається змін завдяки національній та міжнародній адвокації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter