Порошенко хоче керувати Фемідою?

Дата: 13 Січня 2015 Автор: Микола Мирний
A+ A- Підписатися

Фахівці Реанімаційного пакету реформ (РПР) твердять, що Петро Порошенко не хоче, аби судова влада була незалежною гілкою і вимагають, аби президентський та депутатський законопроекти  щодо судової реформи розглядались разом.

Понад 50 людей пікетували 12 січня Адміністрацію Президента, вимагаючи відкликати президентський проект Закону “Про забезпечення права на справедливий суд” (№1656). 

Фахівців РПР та деяких народних депутатів обурює, що вони з березня 2014 року стільки часу спільно з Міністерством юстиції та міжнародними експертами розробляли законопроект, а тут Адміністрація Президента швидко без серйозного обговорення з громадськістю просуває для розгляду в парламенті свій документ.

Експерти РПР та депутати переконані, що в президентському законопроекті містяться корупційні ризики та підвищений вплив президента на суддів.

Під час акції на Банковій кайданками прикували до паркану жінку в суддівській мантії з пов’язкою на очах. Це, за задумом організаторів акції, символізувало намагання Президента України прикувати до себе суддівську гілку влади.


 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: