Зустріч з авторками виставки про переселенців “Моє місце”

Дата та час події: 13 Травня 2015, 13:00
A+ A- Підписатися

13 травня о 13:00 в Центрі сучасного мистецтва “М17” (Київ, вул. Антоновича, 124) відбудеться зустріч з авторками виставки “Моє місце”

Наш останній діалог в соцмережі, ще перед тим, як роз’їхатись, це був травень, називався “війна війною, а джаз ніхто не відміняв”. Ми пішли слухати джаз, коли адміністрація захоплена, радіо захоплене, ми пішли слухати джаз і будувати свої плани, куди ми їдемо“, – розповідає Люся, одна з учасниць проекту “Моє місце”. Рік тому дівчина не могла уявити, що декілька місяців потому її літак просто не зможе повернутись у Донецьк, і їм з сестрою доведеться шукати притулку у Києві. 

Кожна з вісімнадцяти історій, розказана учасниками проекту – це історія дуже особиста, але розказана вголос. Поєднані у проекті “Моє місце”, вони утворюють калейдоскоп інтимних, втім пізнаваних та спільних для тисяч українців думок і переживань людей, яких протягом останнього року юридична практика і статистика визначають незрозумілим і знеособлюючим терміном ВПО. 

Це також історії людей, які організували волонтерські та громадські ініціативи протягом всіх чотирьох хвиль переселення в Києві, Хмельницькому і населених пунктах прифронтової зони. Це історія представника кримськотатарського народу, якому на 5 років заборонено в’їзд на територію Криму та РФ – Рефата Чубарова.

Запрошує Конгрес національних громад України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: