Зустріч з юристами “Право на інформацію і захист персональних даних: баланс прав під час війни”

Дата та час події: 20 Липня 2022, 10:00
A+ A- Підписатися

Платформа прав людини запрошує журналістів на онлайн-зустріч з медіаюристами, яка відбудеться 20 липня о 10:00.

Ця зустріч – унікальна можливість наживо поспілкуватися з юристами, що практикують, отримати відповіді на свої запитання, а також поділитися власним досвідом з колегами.

Цього разу говоритимуть про право на доступ до публічної інформації та захист персональних даних під час війни. Ці два права постійно конкурують між собою, а з початком війни знаходити баланс стало ще важче. 

Ви можете поставити своє запитання як заздалегідь – під час реєстрації в гугл-формі, так і в прямому етері безпосередньо під час зустрічі.

Щоб отримати запрошення, заповніть, будь ласка, гугл-форму за посиланням.

20 липня на ваші запитання відповідатимуть:

Yevhen Vorobiov, медіаюрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що охоплює досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, веде правозахисну діяльність та займається консалтингом неурядових організацій із 2002 року.

Liudmyla Opryshko, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Oleksandr Burmahin, медіаексперт. Понад 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 2021 року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Захід організовано в межах проєкту “Свобода вираження поглядів в часи збройного конфлікту”, який є спільним проєктом чотирьох організацій: Інституту масової інформації (ІМІ), Платформи прав людини, ZMINA. Центр прав людини і Freedom House Ukraine.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: