Зустріч з розробниками закону “Про медіа” у форматі питання-відповідь

Дата та час події: 17 Січня 2023, 10:00 – 12:00
A+ A- Підписатися

17 січня з 10:00 до 12:00 Платформа прав людини запрошує на онлайн зустріч із розробниками Закону України “Про медіа”, під час якої ви зможете отримати відповіді на питання щодо реалізації нового закону “Про медіа”, зокрема йтиметься про нюанси нового регулювання медіа, принципи та концепція закону.

Як відомо, наприкінці минулого року, 13 грудня, Верховна Рада України підтримавши 299 голосами законопроєкт “Про медіа” дала старт медійній реформі. 29 грудня 2022 р. закон підписав президент України, 31 грудня закон опублікували, і, відповідно до його положень, він набере чинності 31 березня 2023 року.

Законопроєкт “Про медіа” з теперішньою сферою дії, структурою та механізмами розроблявся більше трьох років за участі юристів, експертів з громадського сектору, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та індустрії. Декілька разів його прискіпливо вивчали міжнародні експерти і двічі оновлювалась його редакція.

Власне, відстрочка в набранні чинності в три місяці була закладена для уважного вивчення усіма зацікавленими його норм, нових процедур, розробки підзаконних актів тощо.

Розуміючи, що через обсяг закону виникає багато запитань у медіа спільноти і ніхто краще, ніж ті, хто створив цей документ, не знають його змісту, філософії, сфери дії, особливостей і нюансів, ППЛ пропонує можливість поставити запитання і поспілкуватися саме з розробниками закону.

Участь у зустрічі, зокрема, візьмуть: 

Віта Володовська, голова  ГО “Лабораторія цифрової безпеки, членкиня робочої групи з розробки закону;

Ігор Розкладай, юрист, заступник директора ЦЕДЕМ, член Незалежної медійної ради, член робочої групи з розробки закону;

Анна Літвіщенко, радниця в Smartsolutions, адвокатеса, членкиня робочої групи з розробки закону.

Зустріч, як завжди, проходитиме у форматі питання-відповідь. Участь в заході за попередньою реєстрацією.

Кінцевий термін для реєстрації – 16 січня, 12:00.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter