“Зустріч для змін” у Полтаві – нетворкінгова подія від Національної мережі розвитку локальної філантропії

Дата та час події: 22 Квітня 2024, 10:00 – 19:00
A+ A- Підписатися

У Полтаві 22 квітня відбудеться захід  “Зустріч для змін” від Національної мережі розвитку локальної філантропії.

“Зустріч для змін”/ “Meeting for Change” – це нетворкінгова подія, що покликана збільшити кількість рівноправних партнерств між міжнародними організаціями та локальними українськими НУО. Перша подія відбулась у Києві в жовтні 2023 року, зібрала 60 локальних та 20 міжнародних організацій, серед яких IRC, Mercy Corps, People in Need, Action against Hunger та інші.

Цього року “Зустріч для змін” пройде в чотирьох регіонах України, щоб більше локальних організацій могли знайти партнерів та фінансування. Організатори також збирають локальні історії про складнощі й особливості роботи в регіоні, які будуть презентовані на події у форматі TED-talks.

Перша подія буде для східних областей у Полтаві з міркувань безпеки.

Захід відбуватиметься з 10:00 до 19:00. Точне місце проведення вказується в особистих листах до підтверджених учасників через заходи безпеки.

Запрошуються організації, які працюють у Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій та Луганській областях.

Реєстраційна форма для організацій:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddv9a2fBl6eilmXesAF99wbiDdRqMdM
CImO4llJtve3DKVXQ/viewform

Усі локальні організації мають пройти відбір до участі через заповнення реєстраційної форми, яка буде переглянута організаторами. Основні критерії для участі:

  • організація має бути зареєстрована як юридична особа; 
  • організація працює на чітко визначеній території, тобто не національний рівень (область, місто, селище, регіон і т.д.);
  • організація вже мала досвід публічного звітування реалізації донорських коштів або пожертв приватних осіб;
  • організація не може бути асоціацією чи спілкою.

Якщо у вас з’явилися запитання, то можете поставити їх, звернувшись поштою – m.vasylieva@philanthropy.com.ua

Організаторами події є Національна мережа розвитку локальної філантропії – мережева організація, що обʼєднує фонди громад України задля розвитку локальної філантропії та волонтерства в громадах, активізації жителів і підтримки громадських ініціатив.

“Зустріч для змін” є частиною проєкту “Give Power to UA NGOs” – це адвокаційний проєкт, який почався в серпні 2022 року з відкритого листа до міжнародних організацій та донорів, які діють в Україні, з метою звернути увагу на проблему недоступності ресурсів та виключення локальних організацій із системи ухвалення рішень, що стосуються гуманітарного реагування.

Форма для акредитації журналістів: https://forms.gle/AnQjeDZtbcQ717XH9

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter