Zoom-шоу “Арифметика прав людини: способи захисту своїх прав”

Дата та час події: 01 Квітня 2021, 13:00
A+ A- Підписатися

Запрошуємо на другу зустріч у межах п’ятитижневого Zoom-шоу з правозахисниками та правозахисницями “Арифметика прав людини”.

1 квітня о 13:00 ведуча та журналістка ZMINA Ірина Виртосу разом із правозахисницею та головою правління Центру громадянських свобод Олександрою Матвійчук розбиратимуться, чи є в Україні можливість захищати свої права та як це зробити, щоб досягти результату.

Понад третину опитаних українців заявили, що ніколи не стикалися з порушенням своїх прав. Ще 16% не змогли однозначно відповісти на це запитання. Постійно стикаються з порушенням своїх прав 9%, а 20% стверджують, що таке іноді трапляється. Приблизно така сама частка (19%) вказала, що це бувало раз чи два. Такі дані соціологічного дослідження “Що українці знають та думають про свої права” (2020).

Але чи всі українці, що стикалися з порушенням своїх прав, захищали себе?

  • Які найефективніші способи захисту прав людини є в Україні?
  • Які виклики на сьогодні має державна правоохоронна та судова система?
  • Які альтернативні способи захисту і чому їх шукають українці?

Подія відбуватиметься в Zoom з прямою трансляцією на фейсбук-сторінці ZMINA.

Приєднуйтеся!

Для участі заповніть реєстраційну анкету.

Усі зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom-трансляцію на вказану електронну адресу та зможуть ставити запитання учасникам дискусії.

Організатори – Центр прав людини ZMINA, Програма розвитку ООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: