Zoom-шоу “Арифметика прав людини: Цінності”

Дата та час події: 25 Березня 2021, 13:00
A+ A- Підписатися

Запрошуємо на першу зустріч у межах п’ятитижневого Zoom-шоу з правозахисниками та правозахисницями “Арифметика прав людини”.

Що ви знаєте про права людини, чи дотримується ваших прав держава, як навчитися їх захищати, що є головними цінностями для українців та українок, чому освіта – чи не найдієвіший інструмент зупиняти свавілля з боку держави? Про це і більше слухайте в нашому новому правозахисному шоу.

А під час першої зустрічі, яка відбудеться 25 березня о 13:00, ведуча та журналістка ZMINA Ірина Виртосу разом з правозахисницею та співзасновницею Асоціації жінок-юристок “Юрфем” Ларисою Денисенко розкаже про основоположні цінності українців, про те, чому інклюзивність стосується всіх та чому важливий діалог між державою та громадянським суспільством.

Подія відбуватиметься в Zoom з прямою трансляцією на фейсбук-сторінці ZMINA

Приєднуйтеся!

Для участі заповніть реєстраційну анкету.

Усі зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom-трансляцію на вказану електронну адресу та зможуть ставити запитання учасникам дискусії.

Організатори – Центр прав людини ZMINA, Програма розвитку ООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: