Проект для лідерів студентського самоврядування “Університет – простір прав людини”

Дата та час події: 10 Жовтня 2018, 11:35
A+ A- Підписатися

Освітній Дім прав людини в Чернігові в межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс для активних студентів(ок)-лідерів на участь у Школі з прав людини для лідерів студентського самоврядування.

У процесі реалізації проекту “Університет – простір прав людини” з вересня 2018 по серпень 2019 року учасники/ці зможуть:

* взяти участь у Школі з прав людини для лідерів студентського самоврядування, тренінгах та вебінарах для учасників/ць проекту щодо підходу до організації освітнього процесу у ВНЗ, орієнтованому на права людини та демократичні цінності;

* здійснити самооцінку свого навчального закладу щодо відповідності організації навчально-виховного процесу стандартам прав людини за методологією, розробленою програмою “Розуміємо права людини” та отримати рекомендації від експертів програми щодо покращення потенціалів закладу;

* отримати консультації експертів під час дистанційних сесій;

* організувати та провести за допомогою тренерів та експертів проекту заходи на рівні регіональної студентської громади для активістів студентського самоврядування та викладачів ВНЗ;

* взяти участь у підсумковій Всеукраїнській конференції проекту, під час якої відбудеться обмін досвідом і планування подальшої діяльності мережі “Університет – простір прав людини”.

Якщо Ви готові до впровадження змін у системі вищої школи, орієнтованих на забезпечення поваги до гідності, верховенства права, свободи і недискримінації, тоді ми чекаємо саме на Вас для участі у Школі з прав людини для лідерів студентського самоврядування!

Школа з прав людини для лідерів студентського самоврядування в межах проекту “Університет – простір прав людини” надає можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах, здійснювати політику відповідно до стандартів прав людини, удосконалити процедури ухвалення рішень, побудувати ефективне дієве студентське самоврядування, знайти однодумців, стати частиною команди “Університет – простір прав людини” та багато іншого.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, Освітнього Дому прав людини в Чернігові та Фонду Домів Прав Людини. 

Для участі у конкурсі:

Студенти ВНЗ мають надіслати мотиваційний лист (у довільній формі), в якому необхідно описати історію успіху діяльності студентської ради щодо захисту прав студентів ВНЗ та заповнити реєстраційну анкету .

Лист і анкету просимо надсилати за адресою university.humanrights@gmail.com з поміткою “Заявка на Школу з прав людини”.

Останній термін подання заявки на участь у конкурсі: 23.00, 10 жовтня 2018 року.

Ваша заявка вважається зареєстрованою для участі в конкурсі, якщо Ви отримали про це повідомлення від організаторів.

Конкурсний відбір складається з двох етапів:

Учасники, які за результатами конкурсу будуть запрошені до участі у навчальному курсі, отримають запрошення з логістичною інформацією від організаторів до 15 жовтня 2018 року.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення Школи і у зворотному напрямку.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером: 066 481 39 05 – Олександра Козорог, менеджер проекту.

Чекаємо на Ваші заявки!

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: