Як Росія за допомогою медіа готувалася до геноциду українців – презентація дослідження

Дата та час події: 06 Червня 2022, 12:00
A+ A- Підписатися

6 червня о 12:00 правозахисники та науковці під час онлайн-пресконференції презентують доповідь “Мова ворожнечі в онлайн-медіа, які висвітлюють події у Криму”. Дослідження доводить факти планомірної підготовки інформаційного простору РФ та окупованих нею територій до сьогоднішніх злочинів російської армії та геноциду українців.

Протягом восьми років війни Росії проти України та окупації українських територій дослідники Кримської правозахисної групи фіксували порушення прав людини та воєнні злочини на півострові, а також вивчали, як РФ веде інформаційну війну. Дослідники також вивчали факти розпалювання ворожнечі та дегуманізації громадян України в інформпросторі Криму та РФ.

Дослідження було завершено на початку 2022 року, але презентацію доповіді зірвало повномасштабне вторгнення РФ. Задокументовані за останні три місяці звірства російських окупантів доводять, що  всі заклики до знищення українців, які були зафіксовані в дослідженні, мали одну мету – інформаційну підготовку до воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду українського народу.

Учасниці заходу:

  • Ірина Сєдова, дослідниця Кримської правозахисної групи
  • Юлія Крилова-Грек, кандидатка психологічних наук

Модераторка: Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA

Організатори: Кримська правозахисна група та Центр прав людини ZMINA. Захід відбудеться у ZOOM з онлайн-трансляцією на Facebook-сторінках КПГ і ZMINA.

Для участі у заході у ZOOM просимо зареєструватися за посиланням

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: