Виклики свободі слова під час війни: зустріч з медіаюристами

Дата та час події: 12 Жовтня 2022, 10:00
A+ A- Підписатися

ГО “Платформа прав людини” запрошує до участі в онлайн-зустрічі з медіаюристами на тему “Виклики свободі слова під час війни”, яка відбудеться 12 жовтня з 10:00 до 12:00. Під час заходу йтиметься про доступ до інформації в умовах війни.

Проаналізувавши тематику питань, що ставили учасники всіх попередніх зустрічей, експерти ППЛ зрозуміли, що одним з найактуальніших напрямів обговорень є питання саме доступу до публічної інформації під час війни. Адже для багатьох розпорядників інформації воєнний стан – це причина чи не абсолютної відмови запитувачу. 

У зустрічі візьме участь спеціальна гостя – представниця Уповноваженого Верховної Ради з прав людини з інформаційних прав Юлія Деркаченко, яка допоможе нам розібратися в тому, чи є така відповідь розпорядника завжди легітимною і як діяти запитувачу в разі неправомірної відмови в доступі. А також разом розберемо декілька практичних кейсів.

Захід заплановано у форматі питання-відповідь, тобто кожен учасник матиме можливість отримати обґрунтовані відповіді на свої запитання, поспілкуватися з колегами й поділитися власним досвідом.

Запитання фахівцям можна ставити заздалегідь або під час прямого етеру. Та, щоб отримати вичерпні відповіді, просимо попередньо ставити їх під час реєстрації через гугл-форму. 

Реєстрація

Кінцевий термін для реєстрації 11 жовтня, 9:00.

А з основними тезами попередньої зустрічі ви можете ознайомитися на нашому сайті.

У заході візьмуть участь:

Юлія Деркаченко, представниця Уповноваженого Верховної Ради з прав людини з інформаційних прав.

Євген Воробйов, медіаюрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що охоплює досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”.

Микола Гринишак, медіаюрист, адвокат. Веде правозахисну діяльність із 2006 року (приватна юридична практика). Понад 15 років успішно надає правову допомогу журналістам та ЗМІ в цивільних, кримінальних та адміністративних справах.

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, веде правозахисну діяльність та займається консалтингом неурядових організацій із 2002 року.

Олександр Бурмагін, медіаексперт. Понад 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: