Воркшоп з гендерної рівності та соціальної інклюзії

Дата та час події: 01 Вересня 2023, 12:00 – 15:00
A+ A- Підписатися

Освітня платформа PITCHUA організовує zoom-воркшоп “Гендерна рівність та соціальна інклюзія (GESI) у створенні соціально важливого контенту”.

Захід відбудеться 1 вересня з 12:00 до 15:00. 

Учасники та учасниці заходу, зокрема, дізнаються про таке:

  • Чому насправді тематика гендерної рівності та соціальної інклюзії раптом набула такого значення, і особливо в країнах, які Україна бачить своїми партнерами та прагне більшої інтеграції з ними?
  • Як українські творці контенту оцінюють свої спроби подолати стереотипи суспільства?
  • Чи готові ми перейти від задоволення бажання деяких глядачів не бачити на екрані людей з інвалідністю до відображення реалій, у яких через війну люди на протезах  тепер є активною частиною суспільства?
  • Веселкова позначка на лого компанії (навіть телеканалу!) – це якийсь модний флешмоб чи сміливий крок заради кращого розуміння суспільством понять рівності, поваги, прийняття іншого? 

На воркшопі “Гендерна рівність та соціальна інклюзія (GESI) у створенні соціально вагомого контенту” йтиметься про те, чому в більшості західних стримінгових платформ є вимога репрезентації вразливих груп – і не тільки в контенті, а й у вашому колективі – особливо, якщо ви створюєте контент спеціально для них.

Також учасники та учасниці почують про те, як публічні зобовʼязання щодо інклюзивності, які дедалі частіше приймають українські медіакомпанії, впливають на вас як творців контенту.   

Воркшоп вестиме Тимур Левчук – радник з гендерної рівності та соціальної інклюзії проєкту ТСА, експерт з різноманітності та інклюзивності, правозахисник та ЛГБТІК-активіст.

Також на заході поділяться рекомендаціями Адама Сігела (США) – сценариста, продюсера, експерта зі стратегії контенту, консультанта проєктів-переможців конкурсу PITCHUA, та Глена Маззари (США) – голлівудського сценариста та продюсера (The Walking Dead, Criminal Minds: Suspect Behavior, Nash Bridges).

Для участі у воркшопі необхідно заповнити гугл-форму

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter