Відбір кандидатів від України до Комітету ООН з прав людини

Дата та час події: 28 Лютого 2022, 00:00
A+ A- Підписатися

Міністерство юстиції оголошує про проведення відбору кандидатів від України до Комітету ООН з прав людини. Вибори дев’яти членів комітету відбудуться 17 червня 2022 року під час проведення 39-ї зустрічі держав-сторін Міжнародного пакту про громадянські і політичні права.

Членів комітету обиратимуть таємним голосуванням зі списку осіб, що відповідають вимогам, передбаченим у статті 28 Міжнародного пакту про громадянські й політичні права, та яких висунули для цієї мети держави – учасниці цього пакту. Кожна держава, яка бере участь у пакті, може висунути не більш ніж дві особи. 

Вимоги до кандидатів у члени Комітету ООН з прав людини. До складу комітету входять особи, які є громадянами держав – учасниць цього пакту і мають високі моральні якості та визнану компетентність у галузі прав людини, причому береться до уваги корисність участі кількох осіб, що мають юридичний досвід.

Під час виборів до комітету береться до уваги справедливий географічний розподіл членів і представництво різних форм цивілізації та основних правових систем.

Ті, хто бажає взяти участь у конкурсі з відбору кандидатів до складу Комітету ООН з прав людини, мають до 28 лютого 2022 року надіслати до Міністерства юстиції України:

Разом із заповненою аплікаційною формою кандидати також можуть подати англійською та українською мовами (у форматах WORD та/чи PDF):

  • мотиваційний лист;
  • додаткову інформацію та документи стосовно знання мов ООН, освіти, досвіду роботи, професійного рівня, репутації, наукових досліджень у сфері компетенції Комітету ООН з прав людини;
  • копію паспорта громадянина України для підтвердження громадянства.

Документи треба надіслати в паперовому вигляді на поштову адресу вул. Архітектора Городецького, 13, м. Київ, 01001та обов’язково в електронній формі на електронні адреси: s.rohozianska@minjust.gov.uao.korchovyi@minjust.gov.ua.

У разі ненадання вказаних документів заявку особи не розглядатимуть.

Після проміжного розгляду аплікаційних форм кандидатів для визначення відповідності заявленим критеріям кандидатів запросять на співбесіду.

Мін’юст повідомить кандидатів про дату, час і місце проведення співбесіди.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: