Великий український марш в Берліні

Дата та час події: 24 Лютого 2023, 22:00 – 00:00
A+ A- Підписатися
У річницю неспровокованого повномасштабного вторгнення Росії в Україну ми організовуємо Марш з тим, щоб привернути увагу до війни, яка досі триває. Україна, її громадяни потребують більшої підтримки у боротьби проти агресії Російської Федерації.
 

Росію необхідно притягнути до відповідальної за її міжнародні злочини та страждання, які вона принесла в Україну. 

Ми хотіли б нагадати міжнародній спільноті про триваючі порушення Росії міжнародного права, її терор проти цивільних, порушення прав людини та злочини, що вчиняє окупаційна влада на тимчасово окупованих територіях України. 
 
Ми висловлюємо подяку німецькому суспільству та уряду за підтримку України та українців як в країні, так і за кордоном. 
 
Ми запрошуємо усіх членів української громади, друзів України та усіх тих, хто підтримує перемогу України, правосуддя та мир, доєднатися до Маршу у цей символічний день. 
 
Ви підтримували нас протягом року і ми стоятимемо разом знову 24 лютого 2023 року. Місце збору о 16:00  біля Café Kyiv, Karl-Marx-Allee 34, 10178 Berlin. Маршрут ходи — до Бранденбурзьких воріт.
 
Демонстрація організована у співпраці Vitsche, Zentrum für Liberale Moderne та за підтримки Alliance4Ukraine, Allianz Ukrainischer Organisationen, Berlinska Sich, Gesellschaft für bedrohte Völker e.V., Kyiv Dialogue.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: