Вечірня школа з протидії когнітивним впливам

Дата та час події: 12 Червня 2023, 16:30
A+ A- Підписатися

ГО “Український інститут медіа та комунікації” за підтримки ABA Roli запрошує представників пресслужб державних органів, громадянського суспільства, регіональних журналістів та викладачів журналістики до участі у вечірній школі “Як протистояти когнітивним впливам”, що триватиме з 12 до 27 червня 2023 року.

Це програма, що має на меті допомогти усім, хто професійно працює з інформацією, протистояти когнітивним впливам та дезінформації. 

Під час вечірньої школи передбачені такі заняття:

  • 12.06 (понеділок), 16:30–18:30, Що таке когнітивні упередження та як з ними справлятися (Максим Яковлєв)
  • 15.06 (четвер), 17:00–19:00, Що таке глибинні фейки та як їх розпізнати (Михайло Кольцов)
  • 19.06 (понеділок) 17:00–19:00, Як деконструювати теорії змов (Максим Яковлєв)
  • 22.06 (четвер), 17:00–19:00, Як соцмережі сприяють поширенню пропаганди та дезінформації і що цьому можна протиставити (Отар Довженко)
  • 27.06 (вівторок), 17:00–19:00, Як перевірити інформацію в інтернеті: базові правила та інструменти (Олена Чуранова)

Про тренерів школи:

Максим Яковлєв — завідувач кафедри міжнародних відносин Національного університету “Києво-Могилянська академія” і директор Школа політичної аналітики НаУКМА, автор книги “Теорії змови: як (не) стати конспірологом”, перекладач.

Михайло Кольцов — консультант Світового банку у сфері кібербезпеки й аналізу даних, головний аналітик цифрових платформ Суспільного. Викладав у Могилянській школі журналістики.

Отар Довженко  журналіст, редактор, медіатренер. Дослідник медіа у громадській організації “Львівський медіафорум”. Голова Незалежної медійної ради. У минулому працював головним редактором і керівником центру моніторингу і аналітики ГО “Детектор медіа”. Викладав у Школі журналістики Українського католицького університету.

Олена Чуранова — журналістка, фактчекерка проєкту StopFake.org, викладачка Могилянської школи журналістики, тренерка “Академії викладачів журналістики”. Працювала як журналістка та аналітикиня у низці медіа та організацій, зокрема в Голосі Америки, ГО “Інститут масової інформації”, NewsMavens.

Вебінари відбудуться онлайн, проте передбачатимуть залучення учасників. Учасники можуть відвідувати як усю школу, так і окремі заняття. По завершенню програми, за умови участі у всіх заняттях, буде видано сертифікат (0,5 кредита).

Охочих узяти участь у вечірній школі запрошуємо заповнити аплікаційну форму до 11 червня 2023 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до:


Вечірню школу організовує Український інститут медіа та комунікації за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права ABA ROLI Ukraine в межах програми “Сприяння Інтернет свободі в Україні”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter