Вечірня школа з протидії когнітивним впливам
ГО “Український інститут медіа та комунікації” за підтримки ABA Roli запрошує представників пресслужб державних органів, громадянського суспільства, регіональних журналістів та викладачів журналістики до участі у вечірній школі “Як протистояти когнітивним впливам”, що триватиме з 12 до 27 червня 2023 року.
Це програма, що має на меті допомогти усім, хто професійно працює з інформацією, протистояти когнітивним впливам та дезінформації.
Під час вечірньої школи передбачені такі заняття:
- 12.06 (понеділок), 16:30–18:30, Що таке когнітивні упередження та як з ними справлятися (Максим Яковлєв)
- 15.06 (четвер), 17:00–19:00, Що таке глибинні фейки та як їх розпізнати (Михайло Кольцов)
- 19.06 (понеділок) 17:00–19:00, Як деконструювати теорії змов (Максим Яковлєв)
- 22.06 (четвер), 17:00–19:00, Як соцмережі сприяють поширенню пропаганди та дезінформації і що цьому можна протиставити (Отар Довженко)
- 27.06 (вівторок), 17:00–19:00, Як перевірити інформацію в інтернеті: базові правила та інструменти (Олена Чуранова)
Про тренерів школи:
Максим Яковлєв — завідувач кафедри міжнародних відносин Національного університету “Києво-Могилянська академія” і директор Школа політичної аналітики НаУКМА, автор книги “Теорії змови: як (не) стати конспірологом”, перекладач.
Михайло Кольцов — консультант Світового банку у сфері кібербезпеки й аналізу даних, головний аналітик цифрових платформ Суспільного. Викладав у Могилянській школі журналістики.
Отар Довженко — журналіст, редактор, медіатренер. Дослідник медіа у громадській організації “Львівський медіафорум”. Голова Незалежної медійної ради. У минулому працював головним редактором і керівником центру моніторингу і аналітики ГО “Детектор медіа”. Викладав у Школі журналістики Українського католицького університету.
Олена Чуранова — журналістка, фактчекерка проєкту StopFake.org, викладачка Могилянської школи журналістики, тренерка “Академії викладачів журналістики”. Працювала як журналістка та аналітикиня у низці медіа та організацій, зокрема в Голосі Америки, ГО “Інститут масової інформації”, NewsMavens.
Вебінари відбудуться онлайн, проте передбачатимуть залучення учасників. Учасники можуть відвідувати як усю школу, так і окремі заняття. По завершенню програми, за умови участі у всіх заняттях, буде видано сертифікат (0,5 кредита).
Охочих узяти участь у вечірній школі запрошуємо заповнити аплікаційну форму до 11 червня 2023 року.
За додатковою інформацією звертайтеся до:
- Галини Будівської: halyna.budivska@gmail.com
- Діани Дуцик: dutsyk@gmail.com
Вечірню школу організовує Український інститут медіа та комунікації за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права ABA ROLI Ukraine в межах програми “Сприяння Інтернет свободі в Україні”.