Вебінар “Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі”

Дата та час події: 16 Липня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Вебінар підготовлено для викладачів і викладачок закладів вищої освіти, але впевнені, що ця тема буде цікава й самим студентам і студенткам та всім, хто дотичний до сфери освіти чи цікавиться питаннями запобігання та протидії дискримінації.

Запрошуємо на вебінар “Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі”, який відбудеться 16 липня 2020 року з 16:00 до 17:30.

Що обговорюватимемо?

Чи стикається студентство із проявами дискримінації з боку викладачів/-ок?

За якими ознаками найчастіше відбувається дискримінація та як вона проявляється?

Які практичні кроки викладач/-ка може вчинити, щоб запобігти проявам дискримінації в студентському та викладацькому середовищах?

Якщо не вдалося запобігти дискримінації, то як можна відновити порушені права та налагодити навчальний процес надалі?

На ці та ще на багато інших запитань буде змога знайти відповіді під час вебінару.

Спікерка вебінару – Христина Кіт, адвокатка, кандидатка юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”, співавторка навчальної програми для юридичних навчальних закладів “Гендерна рівність та права жінок”.

Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО “Вектор прав людини”, експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Умови участі

Участь безоплатна. Усі учасники/-ці вебінару безоплатно отримають сертифікати про участь.

Для участі у вебінарі потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням до 12:00 16 липня 2020 року. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ: саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету.

З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com.  

Приєднуйтеся до фейсбук-події вебінару.

Вебінар організовується ГО “Вектор прав людини”, проєктом “Суд людською мовою” за підтримки БФ “Гендер Зед” та фонду “Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє“ (EVZ).

ГО “Вектор прав людини” – правозахисна організація. Головна мета – реалізація та захист основоположних свобод, прав людини через сприяння практичному виконанню норм і принципів, викладених у міжнародних документах, ратифікованих Україною та всіх інших зобов’язань України у сфері прав людини й основоположних свобод.

Наші основні два напрями діяльності:

1. “Суд людською мовою” — напрям, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого загалу. Ініціатива об’єднує громадських активістів/-ок, IT-спеціалістів/-ок і професійних юристів/-ок.

2. Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. У межах цього напряму організація систематично працює над удосконаленням підготовки студентів/-ок юридичних і журналістських спеціальностей.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: