Вебінар “Рік стійкості. Як ми долаємо стрес війни” від Інституту масової інформації

Дата та час події: 22 Лютого 2023, 16:00
A+ A- Підписатися

22 лютого відбудеться вебінар “Рік стійкості. Як ми долаємо стрес війни”, який організовує Інститут масової інформації.

Після 24 лютого, коли почалося повномасштабне вторгнення, українці пережили дуже багато сильних стресів і тривожних ситуацій. Вони були пов’язані як з особистою безпекою, так і з втратами рідних і близьких на війні, втратою звичного способу життя, зростанням повсякденного дискомфорту через обстріли, відключення електрики і зв’язку тощо. Здається, наче всі вже більш-менш пристосувалися жити в таких умовах та приблизно уявляють, що потенційно на нас може чекати далі. Водночас, за даними опитувань ІМІ, 90% журналістів переживають симптоми сильного стресу, тривожності, що чергуються з періодами синтетичної нездатності працювати. Лише близько 2% журналістів звернулися по допомогу до психотерапевтів чи психіатрів.

Під час заходу говоритимуть, як впоратися зі стресом, яким ефективним практикам ми вже навчилися, як подолати психологічні “ями” і лишатися стійкими на довший період часу.

Експертки:

  • Ірина Ейгельсон, кандидатка психологічних наук, дослідниця, тренерка, фасилітаторка діалогів, учасниця Глобального партнерства із запобігання збройним конфліктам (GPPAC).
  • Оксана Романюк, виконавча директорка Інституту масової інформації, членкиня Наглядової ради “Суспільного” та Комісії з журналістської етики

Початок заходу о 16:00. Орієнтовна тривалість – 1,5 години.

Для реєстрації потрібно заповнити анкету.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: