Вебінар “Особливості кваліфікації та розслідування воєнних злочинів”

Дата та час події: 06 Квітня 2021, 15:00
A+ A- Підписатися

ГО “Вектор прав людини” спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на вебінар “Особливості кваліфікації та розслідування воєнних злочинів”, що відбудеться 6 квітня о 15.00, орієнтовна тривалість 2 години.

В першу чергу захід розрахований на суддів, працівників/ць органів прокуратури та правоохоронних органів, адвокатів/ок та усіх, хто цікавиться правом.

Під час вебінару ми розглянемо такі питання:
• Поняття воєнних злочинів, їх види.
• Воєнні злочини і тероризм.
• Проблеми розслідування воєнних злочинів в Україні. Недоліки кримінального законодавства.
• Римський статут. Перспективи співпраці з Міжнародним кримінальним судом. Проблематика ратифікації Римського статуту.

Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та проведення вебінару і отримати на них відповіді!

Спікер вебінару — Тимочко Максим, адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини, член комітету Національної асоціації адвокатів з міжнародного права, партнер Адвокатського об’єднання “Амбрела”.

Модератор вебінару — Назарій Боярський, правозахисник, член правління ГО “Вектор прав людини”.

Взявши участь у вебінарі, ви:
• зможете отримати відповіді на власні запитання щодо тематики заходу;
• отримаєте іменний електронний сертифікат про участь;
• матимете пріоритет у відборі на наступні заходи проєкту, включаючи очний тренінг у Києві.

Реєструйтесь на вебінар до 7 квітня за посиланням. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ, ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com

Захід проводиться ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості». Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Координаційний центр з надання правової допомоги.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter