Вебінар “На шляху до інклюзії: вибрані практики, які ви захочете застосувати”

Дата та час події: 26 Червня 2020, 17:00 – 19:30
A+ A- Підписатися

Запрошуємо молодіжних працівників/-ць, представників/-ць організацій, класних керівників/-ць, педагогів/-инь, батьків узяти участь у вебінарі “На шляху до інклюзії: вибрані практики, які ви захочете застосувати”. Вебінар відбудеться 26 червня з 17.00 до 19.30. Робоча мова вебінару – російська.

Вибрані практики:

“Школа для батьків”, Сарміте Гайке

Сарміте Гайке – заступниця директора з методичної роботи Центру розвитку Цесіс-Берзайнської основної школи, Латвія. Сарміте – ідейна натхненниця і засновниця Школи для батьків. Вона поділиться успішним досвідом створення Школи для батьків, яка допомагає вибудовувати позитивні взаємини між дітьми, батьками й учителями. Школа також підтримує дітей з особливими освітніми потребами в навчанні та сім’ї підлітків.

“Інклюзивний театр”, Елвін Мірзаєв

Елвін Мірзаєв – актор інклюзивної театру в Азербайджані “ƏSA”. Елвін розповість про перший інклюзивний театр, історію його створення, постановки, людей, плани на майбутнє, а також розкриє секрет успіху театру.

“Художня творчість як інструмент інклюзії”, Наталя Пєтухова

Наталя Пєтухова – співзасновниця і коордінаторка проєкту “Широта і довгота” в Санкт-Петербурзі, Росія. Проєкт “Широта і довгота” створює взаємодії між жителями психоневрологічних інтернатів, які живуть у соціальній ізоляції, і суспільством через мистецтво. Чи існує мистецтво людей “з особливими потребами”? Чи впливають особливості авторів на їхній художній твір? Що важливіше: вміння малювати або правильна презентація, щоб стати відомим художником?

“Як захистити свою дитину”, Арміне Саакян

Арміне Саакян – бабуся, мама трьох дітей, президентка громадської організації “We Сan” (Вірменія), інформує про права людей з ментальними порушеннями. Арміне – мама дитини з інвалідністю. “Ти не одна” – це найголовніше, що має відчути мама, у якої є дитина з інвалідністю та яка приходить в організацію “We Сan”. Арміне та її колеги інформують батьків про права, розповідають про механізми захисту прав дитини. Особливу увагу організація “We Can” приділяє питанню, як розвиватися самим і розвивати свою дитину, дати їх можливість відчути, що ми всі різні, але в нас однакові права.

Наставництво”, Юлія Фатхулліна

Юлія – ​​керівниця проєкту “Наставництво”, Тюмень, Росія. Що таке “наставництво” і як воно допомагає молодій людині в адаптації до самостійного життя? З чого почати і на що звертати увагу, впроваджуючи практики наставництва в роботі з молоддю? Про це і не тільки в історіях успіху з життя підлітків і на прикладах програм з вами поділитися Юлія Фатхулліна.

Реєстрація на вебінар до 25 червня 23:59 за посиланням: https://bit.ly/3hTYZGT.

Вебінар проводиться в межах проєкту “Інклюзивна освіта в галузі прав людини з молоддю”. Проєкт фінансово підтримується програмою “Erasmus +”.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter