Вебінар “Історія розвитку прав людини у світі”

Дата та час події: 29 Березня 2021, 15:00
A+ A- Підписатися

Запрошуємо на вебінар “Історія розвитку прав людини у світі”, який відбудеться 29 березня 2021 року о 15:00 за київським часом. Цей вебінар відкриє серію онлайнових заходів, присвячених історії і сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу – англійська. Тривалість – 90 хвилин.

До участі запрошуються представники/-ці громадських організацій та ініціатив, працівники/-ці музеїв та інших закладів культури, історики/-ні, ЗМІ та всі, хто цікавиться темою прав людини та історії.

Під час вебінару будуть обговорені теоретичні та практичні аспекти міжнародної системи захисту прав людини, зокрема історія системи та її сучасна криза, а також шляхи її подолання.

Спікерка вебінару – Саша Делеменчук, радниця з питань розвитку Центру участі та розвитку (Грузія), тренерка, експертка з питань адвокації та безпеки, членкиня правління ГО “Вектор прав людини” (Україна).

Модератор вебінару – Назарій Боярський, член правління ГО “Вектор прав людини” (Україна), член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).

Учасники/-ці вебінару матимуть можливість:

– ставити запитання, розмовляти зі спікеркою під час вебінару;

– отримати електронний сертифікат про участь у вебінарі;

– взяти участь у конкурсі мінідосліджень на тему представництва прав людини у своєму населеному пункті та отримати фінансову підтримку для реалізації ініціатив.

Будь ласка, зареєструйтеся для участі у вебінарі до 28 березня за посиланням. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ: саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслане після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/-ці отримають сертифікати про участь.

З додаткових питань звертайтеся, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com.

Вебінар проводить ГО “Вектор прав людини” (Україна) в партнерстві з ГО “Світ толерантності” (Грузія) та ГО “Простір вільних ініціатив” (Україна) в межах проєкту “У пошуках прав людини” за підтримки Фондації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: