Вебінар “Історія правозахисного та дисидентського рухів в Україні” з Вахтангом Кіпіані

Дата та час події: 15 Травня 2021, 10:00
A+ A- Підписатися

Запрошуємо на вебінар “Історія правозахисного та дисидентського рухів в Україні”, який відбудеться 15 травня 2021 року о 10.00. Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини й руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу – українська. Тривалість – 90 хвилин.

До участі запрошуються представники/-ці громадських організацій та ініціатив, працівники/-ці музеїв та інших закладів культури, історики/-ині, ЗМІ, студенти/-ки та всі, хто цікавиться темою прав людини та історії.

Під час вебінару будуть розглянуті такі питання:

Чому треба цікавитися дисидентським рухом та іншими формами опору?

Форми і методи спротиву комуністичному режиму в 19601980-х роках.

 Історія Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод.

 Інструменти опору слово, самвидав, самоорганізація.

Чи можна перемогти тоталітаризм без зброї?

Спікер вебінару – Вахтанг Кіпіані, український журналіст, публіцист. Головний редактор інтернет-видання “Історична правда”, однойменного тележурналу, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”, засновник Музею-архіву преси. У 2019 році видав книгу “Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР” про кримінальну справу, життя і смерть українського поета-дисидента Василя Стуса.

Модератор вебінару Назарій Боярський, член правління ГО “Вектор прав людини” (Україна), член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).

Учасники/-ці вебінару матимуть можливість:

ставити запитання, спілкуватися зі спікером під час вебінару;

отримати електронний сертифікат про участь у вебінарі;

взяти участь у конкурсі мінідосліджень на тему представництва прав людини у своєму населеному пункті та отримати фінансову підтримку для реалізації ініціатив.

Будь ласка, зареєструйтеся для участі у вебінарі до 14 квітня за посиланням. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ: саме туди буде надіслана вся інформація. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслане після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/-ці отримають сертифікати про участь.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter