Вебінар “Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь”

Дата та час події: 15 Липня 2020, 16:00 – 17:30
A+ A- Підписатися

Громадська організація “Вектор прав людини” запрошує на благодійний вебінар “Інтерв’ю на телебаченні: як підготуватися і про що варто знати заздалегідь”. Ви зможете отримати якісну, практичну інформацію і зробити свій внесок у розвиток судової журналістики. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на проведення Другого щорічного конкурсу журналістських робіт “Суд людською мовою”.
 
Коли: 15 липня 2020 року із 16:00 до 17:30.
 
Спікерка: телеведуча, журналістка Анна Нитченко. Зараз працює ведучою телеканалу “Дім” та загалом має 20 років досвіду роботи: на телебаченні, в інтернет-виданнях та пресслужбах. Знає, як працювати по обидва боки екрану, і ділиться досвідом.
 
Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО “Вектор прав людини”, член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки посібників щодо використання інтерактивних методик навчання.
 
Для кого: представників/-ць правового сектору (юристи/-ки, адвокати/-ки, представники/-ці судів), які хочуть навчитися “давати інтерв’ю” або вдосконалити навички “говорити на камеру”.
 
Будуть розглянуті такі питання: 

  • Як говорити “на камеру”?
  • Що не варто вдягати на інтерв’ю?
  • З якими шпаргалками можна йти на запис?
  • Чому “кадри-канібали” псують “картинку”?
  • Чого не слід роботи перед інтерв’ю?
  • Як вимовляти важкі слова?

Участь у вебінарі передбачає внесок:
–         100 грн без отримання сертифіката про участь;
–         150 грн з отриманням сертифіката про участь.
 
Ви можете зробити внесок на будь-яку більшу суму, за що ми будемо щиро вдячні! Усі кошти будуть спрямовані на проведення конкурсу.
 
ГО “Вектор прав людини” покриває витрати на оренду вебінарної платформи, розроблення контенту, проведення заходу. Внесок можна зробити за посиланням або ж за реквізитами організації, що будуть надіслані після реєстрації. Під час оплати вкажіть свої прізвище, ім’я та “благодійний внесок”.
 
Реєстрація: до 10:00 год 15 липня 2020 року за посиланням. Реєстрація обов’язкова. Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ: саме туди буде надіслано всю інформацію.
 
Приєднуйтеся до фейсбук-події вебінару.
Анонс у Facebook.
З усіх додаткових питань можете звертатися на електронну скриньку trialinsimplewords@gmail.com або за телефоном + 38 050 41 12 047.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: