Вебінар “Безпечна поведінка дітей”

Дата та час події: 08 Квітня 2021, 16:00
A+ A- Підписатися

А ви пам’ятаєте своє дитинство? Пам’ятаєте свою поведінку та реакції на батьків, оточуючих та світ у різних ситуаціях? Чи завжди довірялись та відкривались своїм батькам?

Український фонд “Благополуччя дітей” спільно з програмою #probonolab Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя запрошують на вебінар “Безпечна поведінка дітей”.

8 квітня (четвер) з 16:00 до 17:30 експерти фонду поділяться своїм досвідом. Разом обговоримо питання, цікаві практично для кожного:

1. Що таке безпечна поведінка дітей? Як її розрізняти? Хто відповідає за безпеку дітей?
2. Рецепт команди фонду – вчити дітей самоповазі, психологічній гігієні, безпечній поведінці та бути уважними дорослими.
3. Розгляд конкретних прикладів з практики.

Запрошуємо вас зареєструватись та поставити попередні запитання до експертів: https://bit.ly/3cHE5dC

Команда Всеукраїнської благодійної організації “Український фонд “Благополуччя дітей” з 1997 року працює над тим, щоб кожна дитина в Україні почувалася щасливою і в безпеці завдяки відповідальній позиції дорослих. Фонд працює переважно з педагогами, психологами, фахівцями соціальної сфери та родинами. Команда фонду розробляє методичні та інформаційні матеріали, готує тренерів та фахівців-освітян, які несуть нові знання, розуміння й підходи дітям, родинам і громадам.

Вебінар буде проходити онлайн через платформу Zoom. Лінк для долучення буде направлений напередодні вебінару на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.

До зустрічі!

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: