Участь у “Школі Інформування та Комунікації”
Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” оголошує конкурс на участь у “Школі Інформування та Комунікації” – освітній програмі, спрямованій на підготовку професійних комунікаторів для організацій громадянського суспільства Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської та Харківської областей і створення між ними партнерських відносин. У результаті конкурсного добору в програму буде дібрано 25 представників ОГС.
- Ви працюєте в громадському об’єднанні або благодійній організації?
- Бажаєте підвищити ефективність своєї організації, об’єднання або команди?
- Займаєте активну громадянську позицію в місцевій громаді?
- Маєте мотивацію для участі в програмі й хочете навчитися мотивувати, впливати, навчати, переконувати, а також об’єднуватися заради місії організації і особистих ідей?
Тоді ця Школа для вас!
Освітня програма проводиться в межах проєкту “Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України”, який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.
Навчання в “Школі Інформування та Комунікації” охоплюватиме 10 тематичних модулів:
- Якісна комунікація: основа ефективності громадських діячів.
- Еволюція цінностей: основи інтегральної спіральної динаміки.
- Розроблення дієвих інформаційних повідомлень.
- Онлайн-комунікації: методи, підходи, інструменти.
- Публічні виступи та взаємодія з аудиторією.
- Сторітеллінг як інструмент впливу.
- Основи гейміфікації: гра як спосіб залучення цільових аудиторій.
- Організація та проведення комунікаційних заходів.
- Експертні комунікації з місцевою владою: аналізуємо, пропонуємо, контролюємо.
- Основи фасилітації.
Тренери програми:
Наталія Стаднічук – тренер, коуч, фасилітатор. Експерт з питань проєктного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.
Олексій Литвинов – експерт із громадського контролю у сфері публічного управління та адміністрування, кандидат наук з державного управління.
Лариса Скрипченко – тренер, фасилітатор, фахівець з ігротехніки. Автор ігор “Жити по-новому” та “Форум великої п’ятірки”.
Освітня програма проводитиметься в комбінованому форматі (online + offline):
- Старт освітньої програми – 30 листопада 2020 року.
- Першій та другий модуль освітньої програми будуть проведені у форматі online-курсу (11 занять по три години з періодичністю один раз на тиждень).
- Формат проведення наступних модулів визначатиметься залежно від епідеміологічної ситуації в країні. Сподіваємося, що частина модулів відбудеться у форматі живих дводенних або триденних тренінгів у м. Дніпрі.
Як проходитиме навчання?
Online-модулі проводитимуться в кімнаті Zoom з використанням для спільних напрацювань інтерактивної дошки Miro. Для участі в практичних заняттях знадобиться комп’ютер, гарнітура та стійкий доступ до мережі Інтернет.
Тривалість і розклад занять. Програму двох перших модулів розраховано на 11 занять по три години. Заняття проводитимуться щопонеділка з 15:00 до 18:00.
Особистий кабінет. Вам буде наданий доступ в особистий кабінет платформи online-навчання, де будуть доступні презентації, відеозаписи та додаткові навчальні матеріали.
Живі тренінги проводитимуться в м. Дніпрі. Під час участі в живих тренінгах учасники заходу забезпечуються матеріалами, харчуванням (кава-паузи, обід). Проживання у готелі та компенсація вартості проїзду надається для учасників з інших міст і селищ.
Тривалість проєкту: листопад 2020 – вересень 2021 року.
Будь ласка, для участі в конкурсі заповніть анкету до 12:00 17 листопада 2020 року за посиланням:
https://forms.gle/zNfkMyLuyXVJdqAU6.
Результати конкурсу будуть підбиті до 24 листопада 2020 року.
За додатковою інформацією можна звертатися на електронну пошту: tamarisk.org.ua@gmail.com.
Контактна особа – Ольга Шрейдер (099 318 42 45, Viber) з 10:00 до 17:00.