У Краматорську презентують масштабне соціологічне опитування про те, як українці розуміють права людини

Дата та час події: 16 Листопада 2018, 14:02
A+ A- Підписатися

16 листопада (п’ятниця) о 10:00 у приміщенні Антикризового медіа-центру (вул. Марата, 1) відбудеться прес-конференція, на якій представлять результати загальнонаціонального соціологічного опитування “Що українці знають та думають про права людини”.

Захід організовано Центром інформації про права людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Під час прес-конференції йтиметься про те, які цінності і права є найважливішими для українців, зокрема, і для жителів Донбасу (підконтрольної Україні частини Донецької та Луганської областей), чи вони захищають свої права і яким чином та як змінилося ставлення громадян до ситуації із дотриманням прав людини. Крім того, експерти обговорять вплив збройного конфлікту на сприйняття прав людини.

Порівняно із іншими регіонами України, жителі Донбасу високо цінують особисті права та свободи. Лише один з чотирьох опитаних респондентів згодний відмовитись від свободи на користь матеріального добробуту. Це вдвічі перевищує показник у Західному регіоні України. Про причини такої ситуації також йтиметься під час презентації дослідження.

Учасники заходу:

  • Тетяна Печончик, голова правління ГО “Центр інформації про права людини”;
  • Володимир Яворський, експерт ГО “Центр інформації про права людини”, представник авторського колективу дослідження;
  • Андрій Сухарина, аналітик Фонду “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”.

Краматорськ – перше місто у регіональному прес-турі “Що українці знають та думають про права людини”. Подібні заходи також відбудуться у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Метою проекту є підвищення обізнаності про права людини та поштовх громадян до більш активного захисту своїх прав, а також формування правової свідомості українців.

Довідка

Дослідження проведене Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва та “Юкрейніан соціолоджі сервіс” на замовлення ПРООН в Україні та у співпраці з Центром інформації про права людини. Участь в опитуванні взяли 1 998 респондентів по всій Україні.

Контактна особа:

Руслан Кломєйцев

Тел. 095 131 56 31

Ел. адреса: kolomeitsev.rusel@ukr.net

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: