У Львові відбудеться онлайн-зустріч з Едіт Еґер – письменницею та психотерапевткою, яка пережила Голокост

Дата та час події: 17 Вересня 2021, 18:00 – 18:45
A+ A- Підписатися

У п’ятницю, 17 вересня, о 18:00 в межах 28-го BookForum у Львові відбудеться онлайн-зустріч з Едіт Івою Еґер – видатною психотерапевткою, авторкою світового бестселера “Вибір”, яка пережила Голокост у концтаборі. 

Еґер потрапила до Аушвіца, коли їй було 16 років, там вона втратила батьків, а їй із сестрою вдалося вижити. Через кілька років після звільнення вона емігрувала до Америки, де протягом десятиліть працювала над тим, щоб зцілитися від травми. 

У 40 років вона вступила на факультет психології, у 50 – отримала ліцензію клінічного психолога, а в 90 – написала мемуари “Вибір”. У цій книжці історія її перебування в концтаборі та її звільнення, історія самозцілення та яку роль у цьому процесі відіграв Віктор Франкл, психотерапевт і теж уцілілий в Аушвіці, а також це історії її пацієнтів, яким вона допомогла пережити скрутні моменти.

Після “Вибору” на прохання читачів Еґер презентувала книжку “Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя”, що детальніше пояснює, як подбати про своє ментальне здоров’я.

Обидві книжки українською мовою переклала Христина Радченко, а видав “Книголав”. Зараз авторці 93 роки, і вона продовжує приймати пацієнтів, виступає з лекціями у всьому світі, а вже у вересні виступить на 28-му BookForum. 

“Чимало з нас застрягли у своїй травмі та тузі без можливості жити на повну. Саме це ми можемо змінити“, – пише у “Виборі” письменниця. Як це зробити, як відкритися світові, як не боятися пробувати нове? Про це говоритимуть Едіт Іва Еґер та письменниця Вікторія Амеліна

Центр прав людини ZMINA виступає інформаційним партнером 28-го BookForum. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter