Тренінги “Медіаграмотність у регіонах України: Запорізька область”

Дата та час події: 25 Вересня 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Мета і завдання проєкту – підготувати тренерів із медіаграмотності, вдосконалити їхні знання та навички з медіаграмотності та проведення тренінгів, популяризувати критичне мислення в громадах Запорізької області.

УВАГА! За умови стабільної ситуації з COVID-19 проєкт відбуватиметься в змішаному очно-дистанційному форматі. Якщо цього вимагатимуть карантинні заходи, то всі активності будуть лише в онлайн-форматі. За умови очних тренінгів будуть дотримані всі заходи безпеки (масковий режим, дезінфекція та ін.).

Етапи проєкту:

Перший етап (5 жовтня – онлайн; 11–14 жовтня 2020 року – очно) – підготовка тренерів у м. Запоріжжя (на базі ЗНУ).

Другий етап (жовтень-листопад 2020 року) – проведення учасниками проєкту власних тренінгів із медіаграмотності у своїх громадах (чотири тренінги по три-чотири години для 15 учасників кожен) та підготовка звітів про проведені тренінги. Учасникам надаватиметься консультаційна допомога від тренерів, роздаткові матеріали й кошти на проведення кава-пауз.

Третій етап (10–11 грудня 2020 року) – завершення навчання, обмін досвідом, обговорення підсумків проєкту в м. Запоріжжя (на базі ЗНУ).

До участі в проєкті запрошуються вчителі шкіл, викладачі ЗВО, журналісти та громадські активісти, які проживають у Запорізькій області (увага!!! учасники мають бути НЕ з міста Запоріжжя!). Після завершення проєкту за умови виконання всіх завдань учасники отримають сертифікат.

Проєкт проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Участь у проєкті є безкоштовною. Організатори покривають витрати на навчання, роздаткові матеріали, проїзд, проживання та харчування. За проведення власних тренінгів учасники не отримують оплати праці, оскільки це є частиною навчання.

Крайній термін подання заявок – 25 вересня 2020 року.

Форма заявки на участь у проєкті за посиланням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: