Тренінги для працівників цивільно-військових адміністрацій щодо примусової депортації Росією громадян України

Дата та час події: 30 Червня 2022, 00:00
A+ A- Підписатися

Експерти “Крим SOS” проведуть онлайн-тренінги для працівників цивільно-військових адміністрацій – перші відбудуться вже цього тижня. Про це повідомила співкординаторка “Крим SOS” Ірина Даценко. 

“Наше головне завдання – розповісти, як допомогти українцям, яких примусово вивезли на територію росії з окупованих територій України чи місць проведення активних бойових дій. Наші експерти зібрали всі рекомендації уряду, правозахисників та об’єднали з власними напрацюваннями”, – розповіла співкординаторка “Крим SOS” Ірина Даценко. 

Нагадаємо, раніше аналітик “Крим SOS” Євгеній Ярошенко заявив, що міжнародні організації (зокрема, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців) можуть сприяти поверненню українців, яких насильно вивезли з окупованих територій України та місць, де ведуться активні бойові дії. Йдеться про спеціальну процедуру переселення, яка може бути застосована на території росії. 

За даними уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, за час повномасштабного вторгнення з України до Росії вивезли понад 700 тисяч людей, з них 130 тисяч – діти. Відповідно до Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, забороняється примусове переселення або депортація населення з окупованих територій на територію окупаційної держави.

Для організації тренінгу у вашому регіоні звертайтеся на електронну пошту help@krymsos.com. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: