Тренінг “Відео як доказ” у Харкові

Дата та час події: 29 Червня 2016, 17:55
A+ A- Підписатися

Запрошуємо журналістів, блогерів та громадських активістів на тренінг “Відео як доказ”

29 червня (середа) у Харкові WITNESS – неурядова організація з Нью-Йорку – за інформаційної підтримки Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду “Відродження” та Харківського кризового інфоцентру “Накипіло” проводить тренінг “Відео як доказ”.

Місце проведення: Харківський антикризовий інфоцентр “Накипіло” (Харків, вул. Іванова, 7-9)

Час проведення тренінгу: 13:00 – 17:00.

Програма тренінгу включає наступні компоненти:

  • Роль відео поза межами судової зали: огляд захисту прав людини як галузі, визначення основних процесів галузі та її учасників.
  • Усе про доказ: огляд категорій, властивостей та джерел доказів з метою встановлення чітких вимог щодо матеріалів, які можуть надаватися до розгляду в кримінальній справі.
  • Фільмування: практики створення відеоматеріалів із підвищеною доказовою цінністю, запис доказів причетності до злочину.
  • Технічні й організаційні навички для безпечного збереження та поширення ваших відео. Дискусія щодо етичної сторони поширення відеоматеріалів.
  • Засвідчення оригінальності: техніки як для підтвердження оригінальності відеоконтенту, так і для створення відеоконтенту, оригінальність якого легко довести.

Тренінг буде цікавим для місцевих активістів, журналістів, блогерів та будь-кого, хто прагне використовувати відео для фіксації подій, що становлять гострий суспільний інтерес у громаді.

Для участі у тренінгу треба заповнити анкету за посиланням.

Про Witness

Witness – неурядова організація, яка працює на перетині двох напрямків – зйомки відео та адвокації прав людини вже понад 20 років. З моменту заснування в 1992-му році в Нью Йорку Witness вміло використовує потужні можливості відео та допомогає активістам від Бірми до Бразилії застосовувати його в боротьбі за їхні права. Дивіться коротке відео про діяльність Witness.

Про тренера

Вікторія Купер, представник WITNESS в Україні. В минулому документатор правопорушень в ході військового конфлікту на сході країни, аналітик і співавтор звітів щодо військових злочинів і злочинів проти людяності для поширення серед політичної громади в Євросоюзі, учасник адвокаційних програм щодо конфлікту в Україні в урядових організаціях в Брюселі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: