Тренінг для юристів, що захищають права переселенців

Дата та час події: 29 Січня 2015, 15:00
A+ A- Підписатися

29-30 січня 2015 року в  Києві відбудеться дводенний тренінг “Дискримінація внутрішньо переміщених осіб: від ідентифікації до протидії”.

Запрошуються до участі юристи громадських об’єднань, які займаються питаннями захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Завдання тренінгу – розвиток практичних знань і навичок з ідентифікації різних форм дискримінації, збору фактичних даних, які підтверджують дискримінацію, особливостей доведення фактів дискримінації та практичного застосування правових механізмів захисту від дискримінації.

Тренінг проводиться Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні.

Відбір учасників тренінгу проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена.

Робоча мова тренінгу – українська.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію транспортних витрат учасників (в межах вартості квитка на потяг (купе) або автобус від місця проживання до Києва).

Процедура подачі заявки: форму заявки за цим посиланням потрібно заповнити до 26 січня 2015 року.

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені учасникам по закінченню терміну подачі анкет, але не пізніше 27 січня 2015 року

Контактна особа:

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – Вікторія Парубок (victoriaparubok@gmail.com; (044)2530081)

У Представництві Міжнародної організації з міграції в Україні – Яна Салахова (ysalakhova@iom.int; (044)5685015)

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: