Тренінг з комунікації та адвокації для громадських організацій від ABA ROLI

Дата та час події: 24 Листопада 2020 – 27 Листопада 2020
A+ A- Підписатися

Американська асоціація юристів Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI) запрошує представників громадянського суспільства з усієї України, які опікуються темами свобод в Інтернеті та свободи вираження поглядів онлайн, узяти участь у безкоштовному 4-денному тренінгу, присвяченому комунікації та адвокації громадськими організаціями.

Тренінг проходитиме з 24 по 27 листопада в режимі онлайн по три години щоденно. Тренерка основної частини – Марина Говорухіна. Платформа для проведення – Zoom. Цей тренінг – перший із чотирьох запланованих із цієї тематики.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити форму до 18 листопада, 18.00. Перед підтвердженням участі ABA ROLI зв’яжеться з обраними до участі кандидатами для обговорення деталей тренінгу та надасть повну програму заходу.

Мета першого тренінгового модуля від ABA ROLI – надати представникам НУО вміння та навички для розроблення та впровадження адвокаційних і комунікаційних стратегій втілення власних програм з тематики свобод в Інтернеті та свободи вираження поглядів онлайн та інших напрямів правозахисної діяльності. 

За результатами заходу ABA ROLI оголосить конкурс грантових програм для НУО з максимальною сумою фінансування 50 000 USDу якому перевага надаватиметься організаціям, представники яких брали участь у тренінгу та змогли продемонструвати засвоєні вміння в грантових заявках. Також за результатами тренінгу окремі організації, які продемонстрували зацікавленість, зможуть отримати менторство від залучених ABA ROLI експертів під час розроблення комунікаційних та адвокаційних стратегій власних програм.

Підхід ABA ROLI до цієї тренінгової програми передбачатиме поступове поглиблення вивчення тематики протягом кількох тренінгових модулів. Перший тренінг – базовий. Три подальші, які будуть проведені у 2021 та 2022 роках, поглиблюватимуть знання та вміння учасників. Подальші тренінги можуть відбуватися як онлайн, так і офлайн – залежно від ситуації в Україні. Перевага щодо участі в наступних модулях надаватиметься учасникам першого заходу.

Програма першого тренінгового модуля включатиме, але не обмежуватиметься: лайфхаками для побудови комунікації проєкту чи цілої організації; визначенням та вивченням цільової аудиторії; визначенням комунікаційних цілей; вивченням комунікаційних кейсів та ін.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: