Тренінг із ґендерного мейнстримінгу для НУО (Миколаїв)

Дата та час події: 04 Лютого 2020 – 05 Лютого 2020, 00:00
A+ A- Підписатися

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) організовує тренінг із переваг інтегрування ґендерного підходу до програмної діяльності (ґендерного мейнстримінгу) для представників та представниць неурядових організацій.

Інформація для представників та представниць НУО, які працюють із громадами-партнерами програми DOBRE в Миколаївській та Херсонській областях.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ), виконавчий партнер програми DOBRE, організовує тренінг із переваг інтегрування ґендерного підходу до програмної діяльності (ґендерного мейнстримінгу) для представників та представниць неурядових організацій, які працюють із громадами-партнерами (див. перелік громад у прикріпленому файлі) програми DOBRE в Миколаївській та Херсонській областях. Громадські організації, які ведуть діяльність на території цих громад, також запрошуються до участі в тренінгу. Кінцевий термін для реєстрації – 26 січня 2020 року. 

ДАТИ ТРЕНІНГУ

Тренінг відбудеться 4–5 лютого 2020 року в місті Миколаєві. 

МЕТА ТРЕНІНГУ

Надати неурядовим організаціям основну інформацію про переваги підходу, заснованого на правах людини та ґендерній рівності (HRGE), а також відпрацювати практичні навички долучення ґендерного компонента до проєктів організацій. 

ЗМІСТ ТРЕНІНГУ

Під час тренінгу ви знайдете відповіді на запитання:

  • У чому суть підходу до розвитку, що базується на дотриманні прав людини та ґендерній рівності та що означає принцип рівності та недискримінації в проєктній діяльності НУО? 

  • Як застосувати методи ґендерного аналізу в розробленні проєктів? 

  • Як формулювати цілі ґендерної рівності у вашому проєкті?

  • Як долучати ґендерний підхід до проєктної діяльності?

  • Як організовувати інформаційні кампанії в громадах з урахуванням ґендерного підходу?

  • Як провести ґендерну самооцінку діяльності НУО?

  • Які є інструменти для впровадження підходу, що базується на дотриманні прав людини та ґендерній рівності?

    ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Для участі в тренінгу просимо вас до 26 січня 2020 року заповнити реєстраційну форму. Ми будемо раді запросити два/-і представника/-ці від кожної НУО, яка працює з громадами-партнерами програми DOBRE.

Увага! НДІ бере на себе витрати, пов’язані з вашим проживанням та харчуванням під час заходу. НДІ відшкодовує проїзд учасників за наявності оригіналу квитка на потяг (купе, плацкарт, 2-й клас Інтерсіті) або автобус (маршрутку) та копії зворотного квитка. Оплата пального для авто не відшкодовується. Важливо! Якщо ви обираєте подорожувати 1-м класом, НДІ зможе відшкодувати лише вартість квитка 2-го класу за аналогічним маршрутом. Різниця вартості квитків відшкодуванню не підлягає. Будь-які позаштатні ситуації або винятки необхідно узгоджувати з організаторами (НДІ) завчасно до проведення заходу. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: