Тренінг із цифрової безпеки для правозахисників та громадських активістів

Дата та час події: 29 Вересня 2020 – 30 Вересня 2020
A+ A- Підписатися

29–30 вересня в Києві відбудеться дводенний тренінг із цифрової безпеки для правозахисників і громадських активістів. Захід організовано Центром прав людини ZMINA за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Під час тренінгу розглянемо такі теми:

  • Цифрові загрози, з якими найчастіше стикаються правозахисники та активісти 
  • Захист облікових записів 
  • Фішинг та соціальна інженерія. Як запобігти зловмисному доступу до електронних скриньок 
  • Захист пристроїв від фізичної втрати / фізичного доступу третіх осіб 
  • Захист пристроїв від шпигунських програм та вірусів 
  • Захищені комунікації 
  • Захищені канали передання даних 

Тренери:

  • Антон Кушнір, співзасновник ГО “Лабораторія цифрової безпеки”
  • Мар’яна Капранова, консультантка та комунікаційниця ГО “Лабораторія цифрової безпеки”

До участі запрошуються правозахисники/ці та активісти/ки з усієї України. Участь можлива для однієї людини від організації.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники заходу забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами. Учасники з регіонів забезпечуються проживанням, і організатори відшкодовують транспортні витрати (покривається вартість квитків туди-назад автобусом або потягом (плацкарт або купе, 2-й клас “Інтерсіті”).

Для участі потрібно до 18 вересня 2020 року включно заповнити аплікаційну форму. Відібрані учасники та учасниці отримають підтвердження своєї участі та дані про місце проведення до 22 вересня 2020 року.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до керівниці проєкту “Захист правозахисників та антикорупційних активістів в Україні” Центру прав людини ZMINA Людмили Янкіної (ly@humanrights.org.ua).

УВАГА! У разі посилення карантинних заходів на території України та обмеження пересування для потенційних учасників тренінгу можливе проведення заходу в онлайн-форматі. Про формат проведення в разі змін буде поінформовано учасників, які пройдуть добір перед проведенням заходу.

Проєкт “Захист правозахисників та антикорупційних активістів в Україні” реалізується Центром прав людини ZMINA за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії  Посольства США в Україні. Проєкт має на меті збільшення громадської підтримки і надання правової та практичної допомоги правозахисникам та громадським активістам в Україні. Триває з 2020 року до 2021 року.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: