Тренінг VoxCheck з ідентифікації ворожих наративів у телеграмі

Дата та час події: 30 Грудня 2022, 11:00 – 14:30
A+ A- Підписатися

30 грудня VoxCheck проведе тренінг з ідентифікації ворожих наративів у телеграмі. Початок об 11 ранку за Київським часом на платформі Zoom (посилання буде надіслано після реєстрації).

Робоча мова — українська. 

Під час тренінгу обговорюватимуть такі теми:

1.Як ідентифікувати телеграм-канал, який розповсюджує ворожу дезінформацію (11:00-12:00).

У цій частині слухачів знайомитимуть із методологією дослідження VoxCheck по телеграм-каналах. Зокрема про те, чому важливо аналізувати наративи, у чому їх відмінність від фейків, як виявляти телеграм-канали, які поширюють наративи російської пропаганди.

2.Основні наративи та прийоми російської пропаганди у телеграмі (12:15-13:15)

У цій частині проаналізуємо частоту поширення кейсів дезінформації у телеграмі відповідно до сформованих у дослідженні 19 наративів та пояснимо, як через різні методи пропагандисти підтримують віральність дезінформації. Під час Q&A сесії обговоримо можливості для протидії дезінформації у телеграмі.

3.Візуалізація даних для аналітичних матеріалів. VoxUkraine Case Study (13:30-14:30) На основі дата-досліджень VoxUkraine покажемо, за допомогою яких інструментів можна перетворювати великі масиви вхідних даних на зрозумілі та цікаві аудиторії інтерактивні графіки.

Реєстрація триватиме до 9-ї ранку 30 грудня за посиланням: https://forms.gle/hL1C7CVj1KXHorAP9

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: