Тренінг у межах проєкту “Місцева адвокація для людей з інвалідністю”

Дата та час події: 11 Березня 2021, 00:00
A+ A- Підписатися

Ви готові до системної адвокаційної роботи у своєму регіоні, але потребуєте покращення знань та підтримки? Тоді запрошуємо Вас узяти участь у нашому проєкті “Місцева адвокація для людей з інвалідністю”.

Учасники/-ці проєкту отримають можливість пройти онлайн-тренінг з адвокації та комунікації й отримати системну допомогу під час реалізації адвокаційних та інформаційних кампаній у своїх громадах. 

До участі запрошуються люди з інвалідністю, які подадуть заявку на конкурс у партнерстві з представниками/-цями місцевої влади, засобу масової інформації чи громадської організації. Перевага під час відбору  віддаватиметься саме командним заявкам та аплікантам, які продемонструють наявність досвіду співпраці з місцевою владою у своїх громадах.

Для участі в проєкті необхідно заповнити анкету за посиланням та надіслати відео (тривалістю до двох хвилин) або мотиваційний лист (до однієї сторінки А4) з короткою інформацією про Вас та Ваші ідеї щодо того, які місцеві рішення можуть бути ухвалені на підтримку захисту прав та інтересів людей з інвалідністю. 

Зверніть увагу: тренінги пройдуть в онлайн-форматі у квітні 2021 року. Якщо Ви хочете взяти участь, будьте готові виділити свій час, адже це обов’язкова умова участі в проєкті.

Організатори за потреби забезпечують  переклад тренінгів українською жестовою мовою.

Заявки на участь у проєкті приймаються до 11 березня 2021 року включно.

Організатори залишають за собою право зв’язуватися лише з тими, хто буде відібраний до участі в проєкті, та не пояснювати причини відмови. Інформація про результати відбору буде надіслана переможцям не пізніше ніж 25 березня 2021 року .

За детальнішою інформацією звертайтеся поштою grupa.vplyvu@gmail.com (тема в листі “Місцева адвокація для ЛзІ”).

Ініціатива реалізовується Громадським холдингом “ГРУПА ВПЛИВУ” в межах проєкту “Доступні вибори” за фінансової підтримки Національного демократичного інституту (NDI).

Контакти: grupa.vplyvu@gmail.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: