Тренінг “Сучасні тенденції та юридичні виклики у сфері свободи вираження поглядів”

Дата та час події: 10 Червня 2021 – 16 Липня 2021
A+ A- Підписатися

ГО “Платформа прав людини” запрошує журналістів, фрілансерів, блогерів і представників ЗМІ на тренінги, присвячені сучасним тенденціям та юридичним викликам у сфері свободи вираження поглядів.

Цього літа заходи відбудуться в Чернігові – з 10 по 11 червня й у Вінниці – з 15 по 16 липня.

Тренінги проводитимуть адвокати, що практикують у сфері захисту свободи слова, тому всі теми будуть підкріплені прикладами реальних судових справ. Ви дізнаєтесь, яку позицію мають українські суди, а що каже Європейський суд з прав людини щодо того чи іншого питання. 

Протягом двох днів ви почуєте про:

  • журналістику та інтернет: використання інформації з інтернету та її належна перевірка, право на доступ до інформації в інтернеті, а також проблеми блокування вебсайтів на підставі судових рішень;
  • свободу слова і COVID-19: право на свободу слова і відповідальність за поширення неправдивих чуток, а також особливості доступу до публічної інформації в умовах пандемії;
  • захист журналістських джерел: що кажуть українські суди й що сказали судді ЄСПЛ в одній з найгучніших справ про захист журналістських джерел “Седлецька проти України”;
  • право на доступ до публічної інформації: що зміниться після ратифікації Конвенції Тромсо; 
  • журналістів та відповідальність: використання імені особи і право на приватність – як не нашкодити репутації інших осіб. 

Крім лекцій програма також охоплює активне спілкування, що дозволить отримати відповіді на свої персональні запитання, і практичну частину, під час якої учасники вже застосовуватимуть здобуті знання.

Детальна програма тренінгу.

Тренери:

Олександр Бурмагін адвокат, медіаюрист,  медіатренер, виконавчий директор ГО “Платформа прав людини”. Надає юридичні консультації та захищає права журналістів і ЗМІ в судах із 2001 року. 

Людмила Опришкоадвокатеса, медіаюристка ГО “Платформа прав людини”, голова Комітету НААУ з медіа та рекламного права, що має 30-річний досвід адвокатської роботи та 20-річний стаж представництва інтересів журналістів і ЗМІ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Реєстрація на тренінги 

Реєстрація учасників на тренінг у Чернігові (до 3 червня 2021 включно).

Реєстрація учасників на тренінг у Вінниці (до 4 липня 2021 включно).

Участь у заході безоплатна. Організатори заходу компенсують витрати на проїзд (потяг, електричка або автобус) і забезпечують проживання для учасників з інших міст. Присутність протягом усього періоду тренінгу є обов’язковою умовою!

УВАГА!!! Зареєструватися можна лише на один із тренінгів.

Якщо у вас виникли запитання або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту platformapravludyny@gmail.com або телефонуйте за номером +38 093 412 30 64 (Олена).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: